Jesteś tutaj: O NAS

O nas 

Dlaczego Młyn? To proste! W budynku w, którym znajduje się restauracja kiedyś znajdował się młyn. Nie mogliśmy się oprzeć przed odgrzebaiem i uszanowaniem historii. 

Nasza kadra to coś więcej niż grupa pracowników, to zespół w którym każdy gra ściśle określoną rolę a sukces możliwy jest tylko przy dobrej współpracy. Praca jest naszą pasją. Jedzenie jest naszą pasją! Chcemy tą pasją dzielić sie z każdym gościem naszej restauracji! 

Łączymy nowoczesność z tradycją. Nasza kuchnia to połączenie nowych smaków z tymi, które znamy z dzieciństwa. Spotkacie u nas zaróno wyszukane dania z różnych stron świata jak również zasmakujecie prawdziwej śląskiej rolady! Naszym specjałem jest pizza z pieca opalanego drewnem ze starannie dobranymi włoskimi składnikami! 

Stawiamy na lokalność! Jako restauracja współpracyjemy z lokalnymi dostawcami, dbając o jakość i wyjątkowość produktu.  Mięso przez nas serwowane pochodzi z naszych sklepów, które od lat cieszą się zaufaniem wśród mieszkańców Gliwic i Raciborza. 

Wiemy, że czas spędzony w restauracji to coś więcej niż tylko posiłek... to czas spotkania, rozrywki i odpoczynku. Pamiętając o tym staramy się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania tak, by każda chwila spędzona u nas była wyjątkowa. 

Facebook

Instagram